KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7265748
nr 726 5748
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Etsning, Marc Chagall (1887-1985), 'La soiree chez le Governeur', osignerad, motivets mått: 22x29
måndag 21 november 2011
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall